Fotograf Katowice , Śląsk

Profesionalna fotografia

Skontaktuj się z nami:
+48 663 919 278

Canada visa online – wiza do Kanady online

Canada visa online – wiza do Kanady online

Wiza do Kanady? Dowiedz się, w jaki sposób uzyskać wizę eTA Canada

Planujesz podróż do Kanady? Pewnie potrzebujesz eTA Canada. To dowód, który zatwierdza twoją tożsamość przez co uprawnia cię do przejścia granicy. Sprawdź, czym różni się od tradycyjnej wizy oraz kiedy jest niezbędna, a także niczym oczekuje procedura ubiegania się o canadian eTA.

Czym jest eTA Canada i czym różni się od tradycyjnej wizy?

eTA Canada to nic innego jak Canada visa online w wydaniu elektronicznym. Dokument wydawany jest na parę tygodni, i podobnie jak tradycyjna wiza istnieje w kilku postaciach: eTA w celach krajoznawczych bądź biznesowych.
Z racji że cały proces aplikowania o eTA odbywa się za pośrednictwem Internetu, spraw formalnych jest istotnie mniej poza tym procesują się szybciej. To istotne udogodnienie dla osób które, podróżują do Kanady. Uprzednio musiały liczyć się z koniecznością wizyty w ambasadzie i znacznie dłuższym czekaniem na wydanie uprawniającej do przyjazdu Canadian visa.

Kogo obowiązuje eTA Canada?

Obywatele niektórych krajów nie muszą obecnie dysponować standardową, papierową wizą, aby wjechać na terytorium Kanady. Tego rodzaju dokument można zastąpić wizą elektroniczną – eTA Canada.
Niektórzy podróżni są zwolnieni z posiadania wizy online.
Elektronicznej visa to Canada nie trzeba posiadać również wówczas, jeśli granica z Kanadą nie jest przekraczana drogą powietrzną, lecz drogą morską lub lądową – np. Kanada jest kolejnym postojem w wycieczce po Stanach Zjednoczonych.

Jak uzyskać dokument eTA Canada?

Jak uzyskać wizę eTA Canada? Wystarczy wejść na stronę agencji pośrednictwa wizowego i wypełnić wniosek personalnymi danymi, oraz wypisać niezbędne informacje kontaktowe. We wniosku znajdują się również zapytania dotyczące uprzednich wizyt w Kanadzie oraz ewentualnych odmów wjazdu.
Na podjęcie decyzji czeka się do 72 godzin, aczkolwiek zdarza się, iż zatwierdzona eTA to Canada jest dostępna już w parę minut od momentu dostarczenia wniosku. Procedura jest wobec tego szybki i łatwy do ukończenia.

To powinno Cię zainteresować: eta Canada

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *