Fotograf Katowice , Śląsk

Profesionalna fotografia

Skontaktuj się z nami:
+48 663 919 278

Czy do Kanady potrzebna jest wiza?

Czy do Kanady potrzebna jest wiza?

Wyjazd do Kanady – w jaki sposób zdobyć wizę bez zbędnych formalności

Wyjazd do Kanady dla obywateli Polski sprzęga się z zapotrzebowaniem wczesnego uzyskania wizy. Nazywana jest ona jako eTA, inaczej: Electronic Travel Authorization. Dzięki posiadaniu wizy elektronicznej realny jest wjazd na obszar Kanady drogą lotniczą – nie, niestety jedynie jeśli mamy cel zatrzymać się w powyższym kraju, ale także, jeżeli trafiliśmy do niego zaledwie przejazdem. Bez eTA Kanada wizy, nie ma co liczyć na przylot do Kanady samolotem. Powinno się jednak mieć pojęcie, że eTA nie jest wymagana, jeżeli do Kanady poruszamy się drogą lądową lub morską.

Wiza elektroniczna dla każdego

Elektroniczna wiza jest dokumentem skojarzonym z naszym paszportem i jej legalność wynosi aż 5 lat! Nie trzeba jej drukować, co jest udoskonaleniem dla podrózników. Wiza jest przeznaczana do paszportu, skutkiem tego wspólnie z jego zamianą należy od nowa wnioskować o eTA. Aby otrzymać wizę elektroniczną do Kanady, warto czerpać z pomocy pośrednictwa wizowego, które zorganizuje za nas wszelkie formalności. To jest znaczące zwłaszcza dla osób, które nie znają języka na tyle prawidłowo, tak aby na własną rękę wypełniać wniosek. W skutek tego eTA Kanada online zdoła do nas dotrzeć niezwykle szybko oraz bez zbędnych nerwów.

W momencie ubiegania się o wizę tradycyjną trzeba udać się do ambasady i tam składać wniosek a także wymagane dokumenty. Wywołuje to znaczną ilość formalności i kosztuje własny cenny czas. Właśnie z tej przyczyny eTA Kanada online jest znacznie popularniejsza.

Jak złożyć wniosek o eTA?

Żeby złożyć eTA Kanada – wniosek, wystarczające jest wypełnić odpowiedni blankiet drogą internetową. Powinno się do niego dodać kolorowe skany paszportu, który musi być aktualny przez termin przynajmniej 6 następnych miesięcy. Dzięki korzystaniu z agencji wizowego pośrednictwa można dostać eTA nader prędko i efektywnie – domyślny czas sporządzania wizy elektronicznej zajmuje blisko 3 dni roboczych. W razie kłopotów z wyrobieniem wizy, pośrednik interweniuje w tego rodzaju sprawie, co dla użytkownika jest bardzo wygodne. Ogółem rekomenduje się wyrobienie eTA jeszcze przed rezerwacją biletu samolotowego do Kanady, albowiem procedura może się czasami przedłużyć, aczkolwiek są to wypadki niestandardowe.

Czytaj więcej:

canada visa application online

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *