Fotograf Katowice , Śląsk

Profesionalna fotografia

Skontaktuj się z nami:
+48 663 919 278

Dlaczego warto założyć spółkę w Rosji?

Dlaczego warto założyć spółkę w Rosji?

Zakładanie biznesu w Rosji – rodzaje firm i spółek

Wielu biznesmenów w Polsce rozmyśla o transferze własnego spółki za granicę. Czy Federacja Rosyjska będzie wtenczas optymalnym sposobem?

Aż 17 milionów kwadratowych przestrzeni oraz 142 milionymieszkańców, wielkie miasta a także nieduże miasteczka, a w rezultacie wielkie zapotrzebowanie na rozliczne usługi a także produkty – Federacja Rosyjska może byćdoskonałym lokalizacją doprowadzenia własnego przedsiębiorstwa.

Federacja Rosyjska natomiast dość okazjonalnie wybierana jest przez Polaków w celu miejsca zapoczątkowania spółki. Nie świadczy to jednak, iż osobisty interes w Rosji tozłe przedsięwzięcie. Zarówno w tym państwie przedsiębiorcy mogą kalkulować wysokie dochody i szereg wspomagających udogodnień, w tym związanych ze zwolnieniem z niektórych opłat czy ich znacznym obniżeniem.

Jeżeli chodzi o biznes rosja to jest onciekawym zagraniem. Które odmiany spółek dogodne są w tym państwie oraz jak jest dozwolone otworzyć w tym miejscu osobistą spółkę?


Biznes w Rosji – działalność prywatna i spółki

Firma w Rosji jest w stanie być prowadzona zarówno w formie działalności własnej, jaka jest odpowiednikiem jednoosobowej jednostki w Polsce, jak również w postaci spółki.

Warianty spółek w Rosji:
• spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (OOO) – do 50 wspólników
• zamknięta spółka akcyjna (3AO) – do 50 wspólników
• otwarta spółka akcyjna (OAO) – nieustawowa ilość wspólników

Działalność w Rosji można powołać także jako:
• prywatny właściciel (PP)
• przedsiębiorstwo z wkładem kapitału zagranicznego.

Dobór trafnej odmiany organizacjidziałalności – organizacja osobista, z wkładem kapitału zagranicznego, spółki rosja zależna jest od podmiotowych wymogów oraz potrzeb przedsiębiorcy w obrębie prowadzenia swojego biznesu.


Skorzystaj z doświadczonej pomocy prawniczej

Podobnie jak w przypadku tworzenia organizacji w innych krajach za granicą, zarówno przy otwieraniu własnej organizacji w Rosji powinno się skorzystać z pomocy fachowców. W kwestii „biznes rosja” osobiste usługi oferują przede wszystkim firmy konsultingowe, które posiadają w swojej ofercie posługę rejestracji spółki w tym Rosji.

Aby wejść w rosyjski biznes, konieczne jest przejście przez złożony system regulaminów oraz płatności, w następstwie tego najlepiej zdziałać to z specjalistami w tejdziedzinie.

Więcej na: spółki rosja


Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *