Fotograf Katowice , Śląsk

Profesionalna fotografia

Skontaktuj się z nami:
+48 663 919 278

e Wiza Indie poprzez agencję pośrednictwa wizowego

Które formalności trzeba dokonać, by polecieć do Indii?

Indie to całkiem egzotyczny okręg świata, toteż udając się w to miejsce, trzeba mieć orientację w aktualnych kodeksach prawa, bo w przeciwnym razie zdoła nas zastać zdziwienie. Na pewno potrzebna będzie e-wiza Indie – są jednym z niewielu państw, które potrzebuje od cudzoziemców tego typu dokumentu.

Dlaczego w Indiach konieczna jest e wiza?

http://ivspro.pro-linuxpl.com/INDIA/img/Visa-India208.jpg
Powód jest banalny, gdyż bez niej nie da się wjechać na obszar Indii. Na szczęście można starać się o nią drogą elektroniczną, przez co formalności są mniej kłopotliwe i zmniejsza się czas wyczekiwania. Trzeba wejść na stronę agencji pośrednictwa wizowego a następnie tam wypełnić stosowny wniosek. Jest on dość drobiazgowo skonstruowany i mieści dużo pytań związanych z osobą kandydata ubiegającego się o e-wizę.

Przebrnięcie przez stos tych wszystkich formalności pochłania dużo wysiłku. Formularz agencyjny napisany jest w rodzimym języku.

Czym różni się indyjska wiza turystyczna od e-wizy?

http://ivspro.pro-linuxpl.com/INDIA/img/Visa-India152.jpg
Głównie wiza turystyczna jest przyznawana na sporo dłuższy czas. Indie pozwalają zagranicznym podróżnikom przebywać na swoim terenie na okres sześciu miesięcy. Z uwzględnieniem, że o wizę turystyczną należy się starać przez ambasadę. Dodatkowo jest ona istotnie bardziej kosztowna niż e-wiza. Należy na nią wyczekiwać co minimum rok i nie za każdym razem udaje się ją zdobyć.

W przypadku wizy elektronicznej jest inaczej. Indie nie sprawiają nikomu kłopotów jeżeli, że informacje z paszportu pokrywają się z zawartymi w formularzu oraz że wcześniej ureguluje się opłaty. Trzeba również pamiętać aby podczas naszego pobytu na obszarze Indii nie straciła ważności e-wiza. Indie bardzo to nadzorują i za nierespektowanie tego prawa, grozi deportacja. Nie można również zapominać, że e wizę można wykorzystać tylko dwa razy. Pierwszy raz przy wjeździe i drugim raz przy wyjeździe z Indii. Aktualną sprawą jest również zaznaczenie we wniosku online, które miejscowości planuje się odwiedzić. Jest to warunek konieczny do przyjęcia indyjskiej e-wizy.

Więcej informacji:
indian visa online.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *