Fotograf Katowice , Śląsk

Profesionalna fotografia

Skontaktuj się z nami:
+48 663 919 278

Elektroniczna wiza do Australii

O wycieczce do Australii fantazjuje sporo ludzi. Odległy kontynent, najpiękniejsza oraz najogromniejsza rafa koralowa na Ziemi, parki gdzie bez ograniczeń latają sobie kangury, święta góra Aborygenów Uluru a także Sydney Opera House – te wszystkie lokalizacje przyciągają licznie globtroterów z całego świata.

Jak się jednak okazuje, nie wystarczy jedynie zakupić bilet lotniczy do Australii. Niezwykle znaczącym jest, żeby również spełnić formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na przekroczenie granicy. Czyli uzyskać dobrze wszystkim znaną wizę.

Dokument tego typu, mają obowiązek posiadać wszystkie osoby, które nie są obywatelami Australii. Pozytywną informacją jest niemniej jednak to, że wizę można pozyskać w formie elektronicznej. Jedyne co trzeba zrobić to wysłać za pomocą formularza wniosek wizowy i podobną drogą zdobędziemy wizę.

To, jak prędko zdobędziemy wizę, zależy od tego w jakim celu podróżujemy do Australii. Jeśli na przykład jesteśmy mieszkańcami Stanów Zjednoczonych i marzymy o tym, aby zwyczajnie wybrać się w to miejsce na wycieczkę, to e wiza do Australii dla obywateli Stanów Zjednoczonych, zostanie nam wydana w przeciągu najwyżej dwóch tygodni od wysłania wniosku wizowego. Pamiętać należy, iż ten typ wizy, wydawany jest na przebywanie w kraju nie dłuższy niż 90 dni.

Następnym powodem do dysponowania australijską wizą, jest gotowość rozpoczęcia tymczasowej pracy na tym obszarze. W związku z powyższym, także potrzebujemy złożyć wniosek online o otrzymanie wizy. Australijska wiza dla mieszkańców Ameryki, w tym przypadku również wydawana jest na maksymalnie 90 dniowy pobyt.

Dla ludzi którzy, planują na dłużej przenieść się do Australii, e wiza Australia dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych wydawana jest na wniosek strony, zapraszającej konkretną osobę do siebie. Zatem przykładowo firma X, potrzebuje przyjąć do pracy pana Y na czas dwóch lat i w związku z tym, przesyła prośbę o wydanie wizy dla pana Y. Wiza zostaje wydana na okres trwania kontraktu, a więc na 2 lata.

Zobacz też:
australian visa for us citizen.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *