Fotograf Katowice , Śląsk

Profesionalna fotografia

Skontaktuj się z nami:
+48 663 919 278

Myanmar – Dlaczego warto pojechać?

Myanmar – Dlaczego warto pojechać?

Myanmar




Gdy pragniemy wreszcie wypocząć, oderwać się od codziennego życia, wyjeżdżamy na wakacje, niemniej jednak przed nami pojawia się niejaki szkopuł – dokąd pojechać? Eksplorując internet staramy się wyłonić piękne, atrakcyjne miejsce.

Myanmar to doborowe miejsce na odpoczynek oraz zwiedzenie kilku przyciągających miejsc.




Celebrować śliczne krajobrazy i odprężać się możemy nad jeziorem słodkowodnym Inle. Są tam również intrygujące budowle, jakie powinno się zobaczyć – starodawna buddyjska świątynia zalana złotem, która ma 99 metrów! Ananda Temple jest to następna świątynia buddyjska z 1105 r. z wyjątkową architekturą, oraz malowidłami jak również i rzeźbami.

Birma -atrakcje




Atrakcje są bardzo zajmujące, można w tym miejscu dojrzeć wygasły wulkan – stratowulkan, który składa się z law bazaltowych jak również materiałów piroklastycznych, jego wysokość to 1518 m, ostatni raz był aktywny w roku 442 p.n.e. W razie kiedy komuś braknie ładnych krajobrazów, można przejechać się pociągiem po Gokteik Viaduct, który postawiony jest nad
kotliną, widać z niego pasmo górskie, zaś na dole płynący potok. Na wyprawę da się wybrać tak aby dostrzec Pagoda Kyaiktiyo – złocista skała, mierzy 7,3 m oraz mieści się na czubku złotego głazu, jest to jedno z najważniejszych lokalizacji birmańskich buddystów.

Wystarczające jest się względnie rozejrzeć i poczytać, a każdy w tej okolicy odnajdzie szczyptę dla siebie, abstrahując od tego czy ma w planie spoczywać bądź podróżować na wycieczki a także odwiedzać przyciągające aglomeracje. Ważne jest podobnie odnalezienie właściwej propozycji na wyjazd, warto przeszukać pozycje „first i last minute” czy też pozyskać całość we własnym zakresie, pod warunkiem że będziemy pomysłowi, plus przyzwoicie poszukamy, uda się nam wyjechać na inny koniec świata za nieduże środki.




Tuż przy samodzielnej rezerwacji porządniej poczynić to z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem – będzie to tańsze, niż zarezerwowanie na ostatnią chwile. okres też gra po tej stronie rozstrzygającą rolę, przyzwoiciej wyjechać na wiosnę/jesień gdy urlop planuje mniej osób, opłaty wtedy będą niższe. Wymiana waluty – bez tego kłopotliwie będzie nam przeżyć, a pożądane byłoby o powyższym pomyśleć przed odjazdem z pewnym wyprzedzeniem tak aby trafić w kantorze na bardziej interesujące ceny.


Zobacz także:

visa to myanmar

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *