Fotograf Katowice , Śląsk

Profesionalna fotografia

Skontaktuj się z nami:
+48 663 919 278

Płyta gazowa w stylu retro – nowoczesny dodatek dla Twojej kuchni

Płyta gazowa w stylu retro – nowoczesny dodatek dla Twojej kuchni

Styl retro w kuchni

Styl retro, poza modą, pojawił się w ostatnim okresie również w aranżacji wnętrz. Wystrój w tego typu stylu nawiązuje zwykle do lat 50 i 60, ale także do sporo wcześniejszych czasów. Polega on nastworzeniu klimatu sprzed lat, dziękizmyślnemu połączeniu uprzednich inspiracji z współczesną stylistyką. Jest dozwolone rzec, że jest to konwencjonalny powrót do wzornictwa z z tamtego okresu, ale w lekko odnowionym wydaniu.

Styl retro w kuchni

Kuchnie w stylu retro są ponadczasowe i niektórym osobom przenigdy się nie znudzą. W tego rodzaju eleganckich aranżacjach kuchni podziw pobudzają przestarzałe formy mebli z ponadczasowymi przodami, rzeźbionymi szufladami bądź stołami na toczonych nogach. By przyrządy kuchenne odpowiadały do stylu retro, należałoby dopasować także stosowny piec kuchenny oraz retro piekarnik. Na szczęście na rynku są przystępne również przeróżne piekarniki retro, a także kuchenki.Kuchenki retro
Gdy mowa o kuchenkach, asortyment jest spory. Osiągalne są także kuchnie gazowe, elektryczne, jak i gazowo-elektryczne, np. piece gazowe z piekarnikiem elektrycznym, jakie cieszą się nieustająco najogromniejszą sławą. Wiążą w sobie bowiem zalety kuchenek gazowych a także elektrycznych. Zakupując je do własnej kuchni urządzonej w stylu retro, należy zakupić zarówno wysokiej klasy piec lub piekarnik.
Dawny design umożliwi odpowiednio ukończony przedni front, staroświeckie pokrętła a także płyta gazowa retro. Tego rodzaju twórczy piekarnik bądź piec w dzisiejszych czasach przyciągnie wzrok każdego i dodatkowo zaciekawi niejednego, swoim wizerunkiem przypomni naprawdę minione czasy. Co bezspornie nie oznacza, że wyposażenia te są mało współczesne. Cała bowiem elektronika i nowoczesność skrywa się w ich wnętrzu. Na przykład piekarnik, w zależności od modelu, wyekwipowany jest w przeróżne funkcje, tego typu jak: wywietrznik, grzejnik górny a także dolny, opiekacz, rozmrażanie, szybki nagrzew, bądź termoobieg.
Również kuchenki gazowo-elektryczne w stylu retro, chociaż z frontu wyglądają na totalnie staroświeckie, wyposażone są w współczesne metody techniczne, w tym np. kilka funkcji pieczenia, a nawet funkcję prostego czyszczenia.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *