Fotograf Katowice , Śląsk

Profesionalna fotografia

Skontaktuj się z nami:
+48 663 919 278

Włoskie piece kuchenne gazowe z piekarnikiem elektrycznym

Włoskie piece kuchenne gazowe z piekarnikiem elektrycznym

Styl retro w kuchni

Styl retro, z wyłączeniem mody z wybiegów, pojawił się w ostatnim okresie także w aranżacji wnętrz. Wystrój w takim stylu nawiązuje zazwyczaj do lat 50 oraz 60, ale także do sporo wcześniejszych czasów. Polega on nastworzeniu klimatu sprzed lat, dziękipomysłowemu scaleniu przeszłych inspiracji z współczesną estetyką. Wolno stwierdzić, że jest to standardowy powrót do wzornictwa z przeszłości, ale w nieco odnowionym wydaniu.

Styl retro w kuchni

Kuchnie w stylu retro są klasyczne a niektórym w żadnym wypadku się nie znudzą. W takich gustownych wystrojach kuchni uwielbienie budzą staroświeckie odmiany mebli z klasycznymi przodami, rzeźbionymi półeczkami czy stolikami na toczonych nogach. Żeby akcesoria kuchenne współgrały do stylu retro, powinno się przystosować również odpowiedni piec kuchenny i retro piekarnik. Na szczęście w sklepach z wyposażeniem kuchni są przystępne także rozliczne piekarniki retro, oraz kuchenki.Kuchenki retro
Gdy chodzi o kuchenki, asortyment jest spory. Osiągalne są także kuchnie gazowe, elektryczne, jak również gazowo-elektryczne, np. piece gazowe z piekarnikiem elektrycznym, jakie szczycą się w dalszym ciągu najogromniejszą modą. Sumują w sobie bowiem dobre cechy kuchenek gazowych oraz elektrycznych. Nabywając je do swojej kuchni urządzonej w stylu retro, trzeba nabyć także elegancki piec bądź piekarnik.
Dawny image zapewni poprawnie ukończony przedni front, staroświeckie pokrętła oraz płyta gazowa retro. Taki kreacyjny piekarnik czy piec w dzisiejszych czasach przyciągnie wzrok każdego a także zaciekawi niejednego, swoim wizerunkiem przypomni istotnie przeszłe czasy. Co rzecz jasna nie oznacza, że umeblowania takie są mało nowoczesne. Cała bowiem elektronika a także technologia skrywa się w ich wnętrzu. Na przykład piekarnik, w zależności od typu, wyposażony jest w rozmaite funkcje, takie jak: wentylator, grzałka górna i dolny, opiekacz, rozmrażanie, szybki nagrzew, bądź termoobieg.
Również kuchenki gazowo-elektryczne w stylu retro, chociaż z frontu wyglądają na totalnie staroświeckie, zaopatrzone są w nowoczesne rozwiązania techniczne, w tym np. kilka funkcji pieczenia, a także funkcję łatwego mycia.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *