Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Inne

HAUSm2: projektowanie oraz konstruowanie nowoczesnych domów szkieletowych

HAUSm2: projektowanie oraz konstruowanie nowoczesnych domów szkieletowych

HAUSm2 to firma projektująca a także budująca nowoczesne domy szkieletowe. Kilka lat doświadczenia w tworzeniu budynków z drewna w technice szkieletowej przyczynia się do tego, że poszczególne z projektów są godne zauważenia. Sam dorobek firmowy umieszczony na witrynie internetowej w 100% to pokazuje. Zaprojektowane domy szkieletowe cechuje wysoka solidność, gdyż zrobione są z idealnych pod względem jakości materiałów, a całość wykonana jest z dbałością o najmniejsze detale.

Główna oferta zawiera zbudowanie obiektu z tego typu częściami, jakie podniosą na równi bezpieczeństwo budynku, jak i jego standardowy komfort użytkowania. Każda inwestycja jest traktowana w sposób indywidualny, co bardzo zachęca kupujących. Użyte sposoby technologiczne oraz duża baza wiedzy osób zatrudnionych we wskazanej firmie przyczyniają się do tego, że dom szkieletowy można w pełni dostosować do osobistych potrzeb, zmieniając go w dowolny sposób. I ten fakt stricte odróżnia zaprezentowaną markę pośród firm z branży.

Domy modułowe tego typu powstają bardzo prędko, są energooszczędne, jak i są przyjazne dla otoczenia. Do budowy użyte jest drewno konstrukcyjne czterostronnie strugane. Pokrycie na ścianach zewnętrznych wykonano z płyty otwartej dyfuzyjnie, co pozwala uniknąć wykorzystania OSB. Oferta HAUSm2 zawiera domy kanadyjskie: wyłącznie z parterem, z jednym piętrem oraz letniskowe. Domy parterowe są doskonałym wyjściem dla osób, które chciałyby uniknąć chodzenia po stopniach i zależy im na dostępie do poszczególnych pokoi na jednym poziomie.

Domy z jednym piętrem mają zmniejszoną powierzchnię zabudowaną oraz rozdzielone są na strefę do spędzania czasu w ciągu dnia na parterze a także na strefę odpoczynku z pomieszczeniami w górnej części. Umożliwione jest też zamówienie BRI, do 70 m2 zabudowania. Nad każdym projektem będzie czuwać kierownik budowy, a obszar prosperowania przedsiębiorstwa to głównie południowa część Polski.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
O autorze

Dodaj komentarz