Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Przemysł

Naturalny łupek dachowy – idealny do użycia na dachu oraz elewacji budynku

Naturalny łupek dachowy – idealny do użycia na dachu oraz elewacji budynku

Naturalny łupek dachówkowy bardzo dobrze nadaje się do zastosowania na dachach oraz elewacji domu. Firma SSQ Group zajmuje się jego dostarczaniem dla budownictwa, architektów i klientów prywatnych, ukazując potwierdzone walory takiej skały osadowej. Wskazany typ skały jest dostarczany z polecanych kopalni w Hiszpanii, wobec czego architekci i wykonawcy, jacy decydują się na jego kupno mają pewność, iż otrzymują materiał atestowany, bardzo dobrze nadający się do zadań, które zostały dla niego przewidziane.

Przywożąc łupek na dach firma zapewnia wysoką jakość łupka dachowego z trzech gatunków, który wywodzi się z dwóch kopalni w Hiszpanii oraz jednej z Argentyny, w jakiej wykopywany jest łupek drobnoziarnisty krystaliczny. Fyllit wykazuje doskonałe wskaźniki techniczne, szczególnie pod względem uodpornienia na warunki pogodowe. Wybierając rodzaj elewacji z łupka można dostrzec, iż wyróżnia go interesujący ton kolorostyczny: szary przechodzący w ciemniejszą zieleń.

Zauważalny jest również oryginalny, atłasowy blask z lśniącymi kryształkami mikowymi. Łupek Riverstone wypełnił rynkowe wymagania, bo uzyskał klasę S1, zapewniającą najkrótszy szacowany okres eksploatacji na 75 lat. Z uwagi na wysokie wskaźniki twardości, gęstości i wytrzymałości łupek fyllitowi zalecany jest do każdego rodzaju elewacji albo pokrycia dachowego. Również po styczności z uciążliwymi warunkami środowiskowymi materiał taki nie zmieni estetyki powierzchni.

Udostępnione są także wywodzące się z Hiszpanii odmiany: Del Carmen oraz Domiz. Del Carmen to tradycyjnie wyglądający łupek z dostrzegalnie podkreśloną strukturą, jakiego kolorystyka nie wyblaknie nawet po długim wystawieniu na promienie słoneczne. Łupek Domiz wykopywany jest tylko dla wskazanej marki. Cechują go interesujące odcienie, przechodzące od granatowego do antracytu. Kupujący posiadają do wyboru 3 typy łupka kamiennego: Riverstone, Del Carmen i Domiz. Jeżeli zaś nie są przekonani, który surowiec pod kątem kolorystyki i co najważniejsze właściwości będzie najodpowiedniejszy, eksperci z SSQ Group Polska udzielą przydatnych rad.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
O autorze

Dodaj komentarz