Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYFinanse, Biznes

Nowoczesne biuro rachunkowe: Biegła Księgowa

Nowoczesne biuro rachunkowe: Biegła Księgowa

Obowiązki w zakresie poprowadzenia ksiąg rachunkowych proponowane przez biuro rachunkowe Biegła Księgowa są każdorazowo przez ekspertów przypilnowane. Obejmą one głównie: rejestrowanie dokumentów źródłowych w księgach rachunkowych, ewidencję dokumentów źródłowych w rejestracjach w celach odprowadzania podatku od towarów i usług, opracowanie deklaracji VAT, sprawdzanie wszystkich dokumentów pod względem formalnym, merytorycznym i finansowym, prowadzenie rejestracji aktywów i wartości niematerialnych prawnych, aktualne dekretowanie i księgowanie raportów kasowych i rachunków bankowych, potwierdzanie salda, rozliczenie delegacji służbowych, wyliczenia zaliczek na podatek dochodowy, opracowanie planu kont razem z polityką rachunkowości, opracowanie sprawozdań pieniężnych oraz sprawozdań wykonywanych dla celów statystycznych, aktualizację i rejestrowanie danych firmowych, sporządzanie bilansu i rachunku zysków i strat pod koniec każdego roku rozliczeniowego oraz zeznania rocznego CIT – 8. Zaprezentowane biuro rachunkowe zajmie się tym solidnie, zawsze zabiegając o zadowolenie wszystkich klientów.

Ponadto wykwalifikowani pracownicy z biuro rachunkowe modlnica gospodarczym, obejmującym: analizowanie i ocenianie efektów poprowadzonych przez zleceniodawcę transakcji, doradztwo w obrębie planowania następnych przedsięwzięć, obsługę z zakresu prawa i podatków, dokonywanie rozliczeń finansowych projektów inwestycyjnych, a także wsparcie przy założeniu i organizacji prosperowania spółek prawa handlowego. Klienci korzystają również chętnie z kontroli, jakie obejmują: analizowanie dokumentów spółki, opcje dokonywania rozliczeń z poszczególnych operacji handlowych, zgodność ksiąg rachunkowych z zapisami prawnymi i uchwałami, analizowanie rozliczeń z ZUS oraz z Urzędem Skarbowym, analizy umów z kontrahentami i pracownikami pod względem rozliczeń a także sensowność kosztów administracyjnych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
O autorze

Dodaj komentarz