Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYInne

Porady z gałęzi dowolnych dziedzin prawa

Porady z gałęzi dowolnych dziedzin prawa

Porady z zakresu dowolnych dyscyplin prawniczych oferuje adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek. Bardzo istotne jest to, że poza doradztwem adwokat zajmuje się także reprezentacją klientów w rozprawach. Przykładowo, klienci indywidualni mogą liczyć na reprezentację w sprawach związanych z: rozwodem, formalnym rozstaniem w małżeństwie, alimentami, opiekowaniem się potomstwem, adopcją, ustaleniem zakresu władzy rodzicielskiej, podziałem majątku, czy sprawami powiązanymi z przemocą w rodzinie. Adwokat Tarnów jest ukierunkowana do wszystkich klientów rzetelnie, angażując się oraz empatycznie. W pierwszej kolejności zapoznaje się z historią interesanta, a potem interpretuje ją z wzięciem pod uwagę konkretnych zapisów prawa.

Zlecenia są przez nią potraktowane w sposób indywidualny, a strategia postępowania jest przystosowana do wymagań zleceniodawcy. Z tego powodu tak ważna jest pierwsza konsultacja. Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek jest osobą skrupulatną, wobec czego zajmie się również opracowaniem adekwatnej dokumentacji dla każdej sprawy, wypełniając akta na bieżąco. Zakres usług prawnych, z jakich można skorzystać u adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek obejmie: prawo rodzinne, rozwody, prawo cywilne, prawo gospodarcze, wspólnoty mieszkaniowe, prawo nieruchomości oraz prawo pracy. Do biura w Tarnowie kierują się zarówno klienci prywatni, jak i przedsiębiorcy. Udzielenie porad z zakresu prawa rodzinnego i małżeńskiego to usługa najczęściej wybierana.

Przede wszystkim jest to doradztwo w sprawach związanych z rozwodem, separacją, rozdziałem majątku a także alimentami. Naturalnie, odbywa się także reprezentacja klientów w sprawach separacyjnych i o rozwód, a także celem wyznaczenia opiekowania się nad dziećmi, władzy rodzicielskiej, czy przysposobienia. Zleceniodawcy, którzy do tej pory zdecydowali się korzystać z usług są zadowoleni, a kancelaria adwokat Tarnów ma wyłącznie pozytywne rekomendacje.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
O autorze

Dodaj komentarz