Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Inne

W jaki sposób działają dodatki do oleju

W jaki sposób działają dodatki do oleju

Silniki samochodowe projektowane są na długie lata działania, ale wraz z upływem czasu będą się one zużywały. Nawet jeśli ktoś systematycznie dba o wymianę oleju, to przejeżdżenie trzystu tysięcy kilometrów na pewno bez wpływu na kondycję silnika nie pozostanie. A już na pewno jeśli takie wymiany ktoś będzie zaniedbywał lub też używa oleju o kiepskich parametrach. Jednak w ostatnim czasie udostępniona została możliwość zahamowania procesu zużywania, a nawet w pewnym stopniu jego odwrócenia.

W sprzedaży zaczęły być bowiem dostępne preparaty tworzące bardzo cienką, a jednocześnie śliską i twardą powierzchnię na elementach metalowych. Jeśli ktoś będzie zainteresowany większą ilością informacji na ten temat, to może w oknie wyszukiwarki wpisać hasło Ecodriving i przejrzeć wyszukane serwisy. Użycie tego typu preparatów nie jest skomplikowane, wystarczy je bowiem wlać do silnika wraz z olejem, i następnie normalnie używać pojazdu.

Wykorzystywać je zresztą można nie tylko do silników, lecz również we wszystkich innych mechanicznych układach, takich jak przekładnie czy skrzynie biegów. Utworzona powłoka pomaga w kilku różnych aspektach. Przede wszystkim przez to że ma dużą śliskość, to znacznie ogranicza tarcie pomiędzy elementami w środku, a z kolei to wpływa na ilość zużytego paliwa. W pierwszej chwili być może takie oszczędności nie będą się wydawać specjalnie duże, ale parę czy niekiedy nawet więcej niż dziesięć procent mniej przełoży się na znacznie mniejsze rachunki płacone na stacjach. Kolejną ważną sprawą jest zahamowanie zużycia, a w niektórych przypadkach nawet i regeneracja zębatek, tulei czy łożysk.

Z kolei to może ochronić przed zbyt mocnym zużyciem jednostki napędowej i potrzebą jej drogiej naprawy. Z tego co mówią producenci stosowanie tego typu środków znacznie zmniejsza wytwarzany w czasie pracy hałas, ogranicza też wibracje i dymienie. Tak więc właściciele samochodów zainteresowani tą tematyką wpisać mogą w wyszukiwarkę słowa Regeneracja silnika, a następnie przeglądnąć pokazane przez nią strony.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
O autorze

Dodaj komentarz