Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYZdrowie, Uroda

Co na podłogę? Typy desek oraz paneli

Co na podłogę? Typy desek oraz paneli

Deska barlinecka jest najlepszej klasy posadzką złożoną z trzech pokładów. Jest ona w pełni wykonana z drewna i nie poddana żadnym modyfikacją. W jej produkcji scalono łatwość montażu z walorami estetycznymi. Deska jest odporna na wszystkie odkształcenia i defekty mechaniczne, co zapewnia izolacje akustyczną oraz termiczną. Największa zaleta tego rodzaju podłogi jest jej stu procentowa ekologiczność.

Można ją wykorzystywać w pokojach dziecinnych i sypialniach. Prócz schematycznej trzy warstwowej techniki, materiał posiada też siedem warstw lakieru. W pierwszej kolejności lakiery gruntujące, a następnie akrylowe podkłady aż po lakier nawierzchniowy utwardzony przez promienie UV. Wszelkie trzy warstwy tej posadzki są wykonane z drewna.

Dwie pierwsze z drzewa iglastego, a następna jest zależna od życzenia konsumenta. Jesteśmy w stanie nawet zamówić panele podłogowe kompletnie surowe oraz sami je oporządzić – sprawdź panele Kalisz. Po paru latach użytkowania podłogę możemy rozebrać i poddać szlifowaniu, potem wystarczy ją polakierować by znowu uzyskać wysokiej klasy deskę barlinecką. Kiedy zdecydujemy się na podłogę z deski barlineckiej czeka nas parę ważnych wyborów. Po pierwsze powinniśmy wybrać klasę drzewa z której podłoga będzie wykonana. Klasy fundamentalne to rustic, exclusive, natur, selekt oraz family. Kolejne typy różnią się kontrastem, rozmiarem sęków oraz kolorystyką. Potem czeka nas wybór między deską trzylamelową, a deską jednolamelową.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
O autorze

Dodaj komentarz