Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYInne

Wskazówki na temat tego, co zrobić, gdy zdarzy się zła podróż po zażyciu narkotyku

Wskazówki na temat tego, co zrobić, gdy zdarzy się zła podróż po zażyciu narkotyku

Rady na temat tego, co zrobić, gdy zdarzy się zła podróż po zażyciu substancji psychoaktywnej opublikowane na portalu wliczają się do bardzo praktycznych. Warto w głównej mierze mieć na uwadze profilaktykę, aby nie zastanawiać się: bad trip co robić, lecz aby nie zażywać narkotyku w złym towarzystwie lub wówczas, gdy ma się zły nastrój.

Standardowo zła podróż wywołuje albowiem tego typu przejaskrawienia, że nawet takie osoby, które będzie darzyć się dobrymi uczuciami nie są odbierane jako dobre, lecz przykładowo jako niewarte zaufania. Mogą również pojawiać się huśtawki nastroju, aż po ciężkie przerażenie. Czas obowiązywania bad tripu uzależniony jest na przykład od tego, jaką substancję ktoś przyjmie. Wyjątkowo intensywny czas tripu występuje od 1 do trzech h po spożyciu narkotyku. O łagodniejszym przechodzeniu przez bad trip zadecyduje stan umysłu a także towarzystwo.

Żeby w takim razie zminimalizować ryzyko złych przeżyć trzeba: unikać miejsc oraz ludzi, którzy mogliby nas denerwować, nie zażywać substancji psychodelicznych odczuwając niepokój, trzymać się z daleka od pobudzających miejsc a także być w obecności takich osób, którym się ufa. Kiedy ktokolwiek wymaga wsparcia medycznego, to trzeba jak najszybciej mu to organizować. Nie można z pewnością podawać samodzielnie leków po zażyciu substancji psychodelicznej. Niekorzystne odczucia po przyjęciu substancji psychoaktywnej są czymś, o czym trzeba wiedzieć.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
O autorze

Dodaj komentarz