Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYZdrowie, Uroda

Mikrodermabrazja diamentowa jako zabieg efektywnie wpływający odmładzająco na stan skóry

Mikrodermabrazja diamentowa jako zabieg efektywnie wpływający odmładzająco na stan skóry

Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg skutecznie wpływający odmładzająco na stan skóry. Tego typu zabieg przede wszystkim powoduje, iż skóra jest zdrowa, dzięki czemu także wygląda na młodszą. Mikrodermabrazja diamentowa polecana jest osobom mającym cerę mieszaną i tłustą, przy jakiej wydzielane jest dużo łoju skórnego. Następną cechą dodatnią mikrodermabrazji diamentowej jest to, że już parę zabiegów może usuwać blizny a także zauważalne odbarwienia. Warstwy naskórka w trakcie takiego zabiegu usuwane są przy pomocy urządzenia wyposażonego w specjalne głowice ścierające, które pokrywane są diamentem.

Od tego też wywodzi się nazwa takiego zabiegu. Mikrodermabrazja diamentowa jako innowacyjna metoda odpowiada za oczyszczanie skóry, aktywuje jej odbudowę, a także pomaga zmniejszyć dowolne występujące na skórze problemy. Regularnie wykonywane zabiegi pozwolą pozbyć się mniejszych zmarszczek, pobudzając fibroblasty do wytwarzania kolagenu i elastyny. Odnowiona skóra będzie również odpowiednio zabezpieczana przed pojawieniem się kolejnych defektów. Z zabiegu takiego nie mogą jednak skorzystać osoby z aktywnym stanem zapalnym skóry, nowotworami skórnymi, bądź uszkodzeniem ciągłości skóry.

Zabieg mikrodermabrazji diamentowej jest bezpieczny i właśnie z uwagi na to stanowi świetną alternatywę dla zabiegów chirurgicznych zastosowanych celem odmładzania tkanki skórnej. Rezultaty po przeprowadzonej mikrodermabrazji diamentowej dostrzegalne są natychmiastowo. Mało tego, mimo powierzchownego oddziaływania zabieg taki wpływa też na skórę właściwą.

Trzeba jedynie pamiętać o ogólnych zaleceniach po skończonym zabiegu. Po pierwsze, trzeba stosować tylko kosmetyki nawilżające. Następnie, na mniej więcej miesiąc po tego typu mikrodermabrazji trzeba opuścić wizyty w solarium. Przez 72 godziny dobrze będzie także uniknąć wody z chlorem oraz wizyt w saunie. Żeby otrzymać idealne efekty zaleca się sześć serii zabiegów mikrodermabrazji diamentowej: 3 razy w odstępach tygodniowych oraz 3 razy co 2 tygodnie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
O autorze

Dodaj komentarz